صفحه اصلی / الگوریتم های گوگل / بروزرسانی گوگل در ژوئن ۲۰۱۹ | بروزر شدن هسته الگوریتم گوگل در ۱۳ خرداد ۹۸

بروزرسانی گوگل در ژوئن ۲۰۱۹ | بروزر شدن هسته الگوریتم گوگل در ۱۳ خرداد ۹۸

امروز شرکت گوگل اعلام کرده است که یک بروزرسانی در هسته الگوریتم خود را انجام خواهد داد. نام این بروزرسانی را ژوئن ۲۰۱۹ نامیده است و قرار است در هسته الگوریتم های گوگل تغییراتی رخ دهد.

بروزرسانی گوگل در ژوئن 2019

 

متنی که گوگل در خصوص آپدیت ژوئن ۲۰۱۹ ارائه کرده است بصورت زیر است:

Tomorrow, we are releasing a broad core algorithm update, as we do several times per year. It is called the June 2019 Core Update. Our guidance about such updates remains as we’ve covered before. Please see this tweet for more about that

فردا، ما یک بروز رسانی الگوریتم اصلی هسته داریم، همانگونه که چندین بار در سال انجام می دهیم. این به روز رسانی هسته ژوئن ۲۰۱۹ نامیده می شود. راهنمایی ما در مورد این به روز رسانی ها همانطور که پیش از این پوشش داده ایم، خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر در مورد از این توییت دیدن کنید

 

Here’s an update about updates — updates to our search algorithms. As explained before, each day, Google usually releases one or more changes designed to improve our results. Most have little noticeable change but help us continue to incrementally improve search….

در اینجا یک به روز رسانی در مورد به روز رسانی های گوگل می باشد- به روز رسانی  الگوریتم های جستجوی ما.

همانطور که قبلا توضیح داده شد، هر روز گوگل معمولا یک یا چند تغییر را برای بهبود نتایج طراحی می کند. اغلب تغییرات کمی را اعمال میکنند اما به ما کمک می کنند که به طور مداوم بهبود جستجو را ادامه دهیم.

پیش از این نیز گوگل در سال ۲۰۱۹ با بروزرسانی الگوریتم فلوریدا ۲ خبر ساز شده بود که تغییرات زیادی را در نتایج اعمال کرد.

بروزرسانی ژوئن ۲۰۱۹ گوگل

باید منتظر شد و دید این بروزرسانی چه تغییراتی را در نتایج گوگل اعمال میکند و چه رتبه ای در انتظار سایت های مختلف می باشد. قطعا برخی سایت ها بهبود رتبه خواهند گرفت و برخی سایت ها نیز با افت رتبه روبرو خواهند بود.

Danny Sullivan در مورد این الگوریتم میگوید: هیچ چیز جدیدی در مورد این اپدیت وجود ندارد و هیچ چیز بطور خاص در مقایسه با سایر به روزرسانی ها در سالهای پیش مطرح نیست.

 

جزئیات بروزرسانی ژوئن ۲۰۱۹ گوگل

سولیوان اعلام کرد ، گوگل به طور دائم در حال تحقیق و تحلیل بر روی صاحبان وبسایت ها و جستجوگران و کاربران است. قرار نیست اتفاق خاص و عجیبی بیفتد. بلکه گوگل مثل همیشه فعال است و نظارت میکند. اما ما این موضوع را اعلام کردیم تا مردم در جریان قرار گرفته و در عمل انجام شده قرار نگرفته باشند.

این الگورتیم از امروز ( ۳ ژوئن ) مصادف با ۱۲ خرداد ۹۸  اغاز میگردد و بطور رسمی شروع به فعالیت میکند. اما ممکن است شروع این الگوریتم چندی قبل اغاز شده باشد و نتایچ گوگل را درگیر پارامترهای خود کرده باشد.

گوگل در هر سال چندین مرتبه اقدام به تغییر الگوریتم های خود یا ارائه الگوریتم های جدید می کند و همچنین تغییراتی در هسته موتور جستجوی خود اعمال میکند.

هدف گوگل از این تغییرات این است که بهترین نتایج را به کاربران ارائه دهد اما بهترین نتایج کدامند؟

نتایجی بهترین هستند که اگر به کاربر نمایش داده شدند و کاربر بر روی آنها کلیک کرد و وارد سایت شد بتواند نیاز خود را برطرف کنید و نیازی به گشتن در سایت های دیگر نداشته باشد.

پس هدف اصلی گوگل رسیدن به این نقطه است و صرفه نظر از اینکه شما تا چه حد سایت را سئو کرده باشید یا برای سئو کردن سایت از روشهای کلاه سفید ، کلاه سیاه یا کلاه خاکستری استفاده کرده باشید اگر محتوای سایت شما نتواند نیاز کاربر را برطرف کند به مرور حتما رتبه شما در گوگل کاهش خواهد یافت.اما راه حل چیست ؟

چطور سئو کنیم که با تغییر الگوریتم های گوگل رتبه خود را از دست ندهیم؟

خیلی ساده است : حتما در هر صفحه از سایت خود فقط تلاش کنید برای کلماتی رتبه بگیرید که محتوای آن صفحه نیاز کاربر در خصوص آن کلمه را برطرف کند ، همین و بس.

اما مهم است که محتوای شما کپی نباشد و شما باید حتما محتوای یونیک تولید کرده و در سایت خود قرار دهید

 

تنها با رعایت نکته فوق میتوانید مطمئن باشید که رتبه شما با تغییر الگوریتم های گوگل کاهش نخواهد یافت.

 

درباره admin

2 دیدگاه‌ها

  1. دانلود رمان

    سایت ما کاهش بازدید زیادی داشت ، میشه یه نگاه کنید به سایت و ببینید چه مشکلی داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش طراحی سایت و سئو